NL
FR
EN
U bent hier: Webshop

CONTACTDOOS IN PROMOTIE

Ouders, hoe ga je daar mee om?! De Contactdoos helpt een handje. De spelers krijgen een beter inzicht in en begrip voor elkanders leefwereld, behoeften, verlangens, problemen en drijfveren. Voor welzijnswerkers, vormingswerkers, groepsbegeleiders, leerkrachten of jeugdwerkers is dit educatieve spel een middel om met een groep jongeren over hun (thuis)situatie na te denken.

Dit spel werd gerealiseerd in samenwerking met de vakgroep Ontwikkelings- en Levenslooppsychologie van de Vrije universiteit Brussel.

De normale prijs voor De Contactdoos bedraagt 55 euro - tot 15 december 2010 aan de speciale prijs van 25 euro!!!
 

Webshop

Den Vrijen Courant
0,01 € Kopen
Gratis magazine over relaties en seksualiteit.
FAKE magazine
1,00 € Kopen
Magazine over fake en echt
FAKE magazine - vanaf 15 stuks
0,80 € Kopen
FAKE magazine - vanaf 15 stuks
H2O - Magazine
1,00 € Kopen
Brochure over de relatie tussen tieners en hun ouders.
H2O - vanaf 15 exemplaren
0,80 € Kopen
Magazine voor ouders en hun tieners
Hip Hip Happy - magazine
0,70 € Kopen
Magazine over gelukkig en ongelukkig zijn.
Hip Hip Happy - vanaf 15 exemplaren
0,50 € Kopen
Magazine rond gelukkig en ongelukkig zijn
Op Eigen Benen - brochure
0,70 € Kopen
Magazine over zelfstandig wonen.
Op Eigen Benen - brochure vanaf 15 stuks
0,50 € Kopen
Magazine over zelfstandig wonen.
Spécial Abnormàl
0,01 € Kopen
Magazine over pesten en diversitait

Pagina 1 van 2Eerste   Vorige   [1]  2  Volgende   Laatste   
© In Petto • Diksmuidelaan 50 • 2600 Berchem • 03 366 15 20 • info@inpetto-jeugddienst.be   |   een HolonCom Xtrasite CMS   |   Inloggen